Ezgi Mola’dan Caner Erkin’e öyle bir yorum geldi ki! Görenler kahkahaya boğuldu

Son olarak Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Yargı’da ‘Savcı Derya’ karakterine hayat veren Şükran Ovalı, sosyal medya hesabından eşi Caner Erkin ile verdiği aşk dolu pozlarını yayınladı.

39 yaşındaki Ovalı’nın eşiyle verdiği pozlara yakın arkadaşı Ezgi Mola’dan komik yorumlar geldi. Ünlü oyuncu, arkadaşının sözlerine kayıtsız kalamadı.

Futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturan, Ağustos 2018’de Mihran Ela’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma sevinci yaşayan Şükran Ovalı, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

EŞİ İLE PAYLAŞTI

Instagram hesabında 912 bin takipçisi olan Şükran Ovalı, eşiyle verdiği pozlarını sevenlerinin beğenisine sundu. Ünlü güzel fotoğrafların altına: ‘Sevince abartmayanlar bizden değildir.’ notunu düştü. Oyuncunun gönderilerine kısa süre içerisinde 14 bine yakın beğeni ve 150’den fazla yorum geldi.

EZGİ MOLA GÜLDÜRDÜ

Caner Erkin ve Şükran Ovalı’nın aşk dolu karelerine Ezgi Mola’dan yorum geldi. Mola, “Caner’imin dip boyası herkesten daha iyi, hayatı bu kadar sevsek yeter be Şüko’m” dedi.

Bunun üzerine Şükran Ovalı ise “Ahhhh ah insan özeniyor be Ezoo’m” diyerek karşılık verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir