İki Ünlü Trader 3 Altcoin Seçti: Boğa Koşusu için En İyileri!

Kripto paranın ağır topları Arthur Hayes ve Raoul Pal, en iyi altcoin seçimlerini açıkladı. Bu bağlamda Hayes ve Pal, Solana, Aptos ve Move protokolünün potansiyelini vurguladılar. Hayes, Aptos’un bir sonraki boğa döngüsü sırasında Solana’yı geçeceğini öngörüyor. Yatırımcıların gelişmekte olan kripto fırsatlarından faydalanabilmesi için bilgi sahibi ve uyumlu olmaları büyük önem taşıyor.

Arthur Hayes ve Raoul Pal’in en iyi altcoin seçimleri!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Solana ekosistemine büyük yatırım yapmaya devam ediyor. Pal, Ethereum/Bitcoin paritesinin potansiyelini vurguluyor. Buradaki bir kırılmanın altcoin sezonunun başlangıcına işaret edeceğini öne sürüyor. Pal, “ETH/BTC paritesi yükselmeye başlar ve aralığın hemen altından sıçrarsa, bununla ilgilenirim. Çünkü bu en gerçek haliyle altcoin sezonunun başlangıcıdır,” diyor.

Bu bakış açısı, kripto piyasasındaki sermaye akışlarının döngüsel doğasıyla uyumlu. Öte yandan Arthur Hayes, Aptos’un Layer-1 Blockchain yarışında Solana’yı geçeceiğini öne sürüyor. Böylece, cesur bir tahminle sahneye çıkıyor. Hayes, bu segmentteki rekabet dinamiklerine dikkat çekiyor. Bu bağlamda “Aptos, Solana’ya göre iki numaralı Katman-1 olabilir” öngörüsünde bulunuyor. Bu arada Pal, altta yatan protokol Move’un önemine işaret ediyor. Bunun Blockchain teknolojisinin geleceğini şekillendirme potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor. Pal, “Move Protocol, bunun gelecek için büyük bir anlatı olduğunu düşünüyorum. Bunu çözersek, Aptos ve SUI kavgasını da yapmamız mümkün,” diyor.

Kripto piyasasında stratejik pozisyonun önemi

İki uzman ayrıca kripto piyasasında stratejik konumlanmanın önemini de tartışıyor. Pal, modası geçmiş anlatılara tutunmaya karşı uyarıyor. Yatırımcıları geçmiş döngülere bağlı kalmak yerine kripto portföy yönetimine ve mevcut piyasa liderlerine odaklanmaya çağırıyor. Bu doğrultuda Pal, şu hususların altını çiziyor:

Coin’lerinizi elinizde tutun, ancak yanlış şeylere sahip olarak bunu berbat etmeyin. Tüm ralliyi kaçırmak istemezsiniz, ki ben bunu gördüm. Çünkü, hala üç döngü öncesinin son anlatısına takılıp kalmışsınız.

Hayes bu görüşlerini daha da detaylandırıyor. Örnek olarak Cardano’yu veriyor. Hayes, ADA’nın devam eden piyasa döngüsünde ilk ona giremeyenler arasında yer alabileceğini belirtiyor. Piyasa bir sonraki boğa koşusuna hazırlanırken, Hayes ve Pal’ın görüşleri, ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmak isteyen yatırımcılar için bir yol haritası sunuyor. Solana, Aptos ve daha geniş kapsamlı L1 rekabetine odaklanmaları, kripto piyasasındaki büyüyen anlatıları yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir